Tiger Fangs

Forum plemienne


#1 2008-04-07 20:22:27

Terraneus

Fang

Punktów :   
Kontynent: k74/k84

Pomoc planisty- arkusz w Excel 2003

Na swoje potrzeby stworzyłem arkusz liczący godzinę o której trzeba wysłać wojsko z wioski ( wiosek) aby dotarło na konkretną godzinę do wioski( wiosek) docelowej w celu ataku. Jest to bardzo wczesna wersja z wieloma ograniczeniami takimi jak maksymalny czas przejścia wynoszący 24 godziny czy brak wyszczególnienia daty przy czasach wysłania w dniu poprzedzającym ten w którym dotrze armia( trzeba sie samemu domyśleć).

Jeżeli ktoś uzna ze może mu się to przydać podaje link:

pomoc planisty alfa 0.01.xls

Offline

 

#2 2008-04-07 22:51:43

Heretykon

Administrator

Punktów :   
Kontynent: K84
Wioska: Piekielny Kurhan

Re: Pomoc planisty- arkusz w Excel 2003

hmmm no fajne to ale już mamy kalkulator plemionowy jakby co.

Erin dodała go do opisu wewnętrznego naszego plemienia (walnę wiadomość grupowa z tym bo chyba nie każdy o tym wie)

adres to:
http://www.plemiona.pl/redir.php?url=ht … .xbr.pl%2F

Offline

 

#3 2008-04-07 23:29:46

norrbert

Fang

Punktów :   
Kontynent: k84
Wioska: na początku była Vespa...

Re: Pomoc planisty- arkusz w Excel 2003

Ten kalkulator to pierwsza klasa:).Dzieki Erin.W zwiazku z tym mam pytanie,czy mozna kumulowac atak z kilku wiosek(jak kalkulator mi pokaze,o ktorej godz.z jakiej wioski wyslac woja to jak wysle,by dotarlo na ten sam czas to czy te wojska beda jako 1 silny atak(nie wiem czy to pytanie jest dosc klarowne,ale jak ktos wie o co mi chodzi i zna odpowiedz to z gory za nia dziekuje)

Offline

 

#4 2008-04-07 23:46:21

Terraneus

Fang

Punktów :   
Kontynent: k74/k84

Re: Pomoc planisty- arkusz w Excel 2003

Tak jak mówiłem zrobiłem ten arkusz dla siebie i zdaję sobie sprawę że to sie nie umywa do tego kombajnu.

I kolejny arkusik w Excelu, tym razem przeliczający kilka rzeczy. Poza tytułową siłą ataku i obrony wpisanych wojsk, ilość populacji jakie zabiera, pozostały pop w zagrodzie w zależności od poziomu budynków, ładowność podanego woja czy  ilość woja jak wyjdzie z podanego stosunku udziału poszczególnych jednostek z podanego popa.Tak jak wyżej zrobiłem go na swój użytek, ale może się to jeszcze komuś przyda.

Link:
Przeliczanie sily wojsk.xls

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-adventures.pun.pl www.v-violence.pun.pl www.coldara.pun.pl www.wwesvr.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl