Tiger Fangs

Forum plemienne


#1 2008-04-02 14:26:25

norrbert

Fang

Punktów :   
Kontynent: k84
Wioska: na początku była Vespa...

Jakie wioski wybierac do przejecia??

Zauwazylem,ze wielu graczy obiera sobie wioski bardzo blisko siebie,ja natomiast jestem zwolennikiem "poszerzania"terytorium i wybieram wioski o oddleglosci okolo pol godz,godz drogi od siebie(tz.2 wioski sa w poblizu(na zasadzie 1 atakujaca-druga obronna,co by sie nawzajem chronic,ale od pozostalych sa w pewnej odleglosci).A jakie wy strategie obieracie?

Offline

 

#2 2008-04-02 17:17:42

Yellow Eyed Demon

Przyszły Fang

Punktów :   
Kontynent: K83
Wioska: 1 ==> Chevy <== 1

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

ja tez nie zamizam przejmowac wioch obok siebie bo musze przejac na K84 gdy jestem na K83


I' like movies, music, cars and computers.     Po jakiemu ja mówię???

Offline

 

#3 2008-04-02 20:09:45

*MaGiC*

Fang

Punktów :   
Kontynent: K84
Wioska: 001 | Sanctuarium

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

Przejmuj te, które są silne. Ostatnio na Ś15 widziałem gościa, co mając 3k pkt przejął wioskę co ma 115 punktów. Śmieszny jest.

Offline

 

#4 2008-04-02 20:18:11

Chester

Przyszły Fang

Punktów :   
Kontynent: K68
Wioska: Cheetos, Lays

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

Ja właśnie zbijam poparcie na jednej z wiosek co ma 1400 pkt i jest blisko mnie. Zależy mi głównie by dostarczała surkę do mojej głównej wioski i żeby więcej woja było ;D Wiadomo - co 2 wioski to nie 1 hehe

moim zdaniem przejmowanie dalekich wiosek jest dobre by zwiększyć swoje terytorium... ale do przesyłania surki itp. się nie nadaje ;]


walcz do końca albo giń !!

Offline

 

#5 2008-04-02 20:21:39

Chester

Przyszły Fang

Punktów :   
Kontynent: K68
Wioska: Cheetos, Lays

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

Magic, może ten kolo nie miał żadnych lepszych wiosek w pobliżu (do przejęcia) :PxD


walcz do końca albo giń !!

Offline

 

#6 2008-04-11 23:15:45

kiru1616

Przyszły Fang

Punktów :   
Kontynent: K84

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

ja tam mam wioski koło siebie bo wrazie czego moge sobie szybko pomuc jedna mam głowna jedna do obrony jedna do ataku jedna na surke i tak reszta to tylko zeby była we wszystkim dobra

Offline

 

#7 2008-04-11 23:27:09

Tauzar

Fang

Punktów :   -2 
Kontynent: k84
Wioska: 1) Ingenes Hortus

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

A ja przejmuje po prostu te, które są najlepsze i są w dość rozsądnej odległości (max 15h szlachtą). Myśle, że dużo zależy też od okolicy, jeżeli okolica jest spokojna i nic dużego się nie dzieje to można przejmować wioski w sporym obszarze, jeżeli trzeba się bronić, przesyłać wojska z wioski, do wioski to raczej te bliższe tereny. Każdy może sądzić inaczej, kwestia taktyki.

Offline

 

#8 2008-04-12 16:04:30

konraldinho

Fang

Punktów :   -10 
Kontynent: K84
Wioska: #A#R#M#A#G#E#D#O#N# (412|872)

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

ja przejmuje wioski blisko siebie nie ma sensy przejmować jednej wioski tydzień bo szlachcic będzie chodził po 20h w jednom strone...


MOJE MOTTO:
SIŁA,HONOR,WALKA,POMOC.
jesteś z tym,albo niczym...

Offline

 

#9 2008-04-13 09:48:07

Tauzar

Fang

Punktów :   -2 
Kontynent: k84
Wioska: 1) Ingenes Hortus

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

Jeżeli ma się jednego szlachcica to moze być problem, ale ja zawsze rekrutuje czterech - trzech pierwszych zbija poparcie, czwarty przejmuje.

Offline

 

#10 2008-04-13 11:17:14

norrbert

Fang

Punktów :   
Kontynent: k84
Wioska: na początku była Vespa...

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

A ja uwazam,ze przejmowanie wiosek okok siebie(zwlaszcza barbarzynskich czy koczowniczych)jest podcinaniem galezi na ktorej sie siedzi.No bo tracisz tym sposobem dostep do surowcow i musisz farmic wioski oddalone,a co za tym idzie tracisz czas:)

Offline

 

#11 2008-04-14 15:03:24

konraldinho

Fang

Punktów :   -10 
Kontynent: K84
Wioska: #A#R#M#A#G#E#D#O#N# (412|872)

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

Tauzar: dobry pomysł ja zawsze przejmowałem jednym szlachcicem
norrbert: z jednej strony tak ale wtedy dłużej schodzi z przesyłaniem surowców i wojska pomiędzy własnymi wioskami


MOJE MOTTO:
SIŁA,HONOR,WALKA,POMOC.
jesteś z tym,albo niczym...

Offline

 

#12 2008-04-19 12:57:53

norrbert

Fang

Punktów :   
Kontynent: k84
Wioska: na początku była Vespa...

Re: Jakie wioski wybierac do przejecia??

No to przeciez jest logiczne,ze jak masz 4 szlachcicow to przejmowanie wiosek jest 4 razy szybsze:).A ja mam wioski dosc daleko od siebie i nie narzekam( moge kontrolowac cala okolice he he he:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.underworldevolution.pun.pl www.flatron5on5.pun.pl www.fanwwe.pun.pl www.grupa7pcz.pun.pl www.ovb-zdw.pun.pl