Tiger Fangs

Forum plemienne


#1 2008-03-30 09:26:08

turrin

Fang

Punktów :   
Kontynent: K84
Wioska: Gondor

Słono zapłacę. konie w Bój

kto mi podą głowę mpwm16 na palu ma u mnie nagrodę i to sowitą właśnie mi ten skurwiel przeją nowo zdobytą wioskę nie należy do żadnego plemienia. nie krem pójcie sie i go zabijcie.

Offline

 

#2 2008-03-30 09:41:12

pawels.z

Fang

Punktów :   

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

mógłbym sie tego podjac nawet za Free,w koncu rodzina:)ale moge zaatakowac tylko jego prawie najsilniejsza wioche bo tylko do tej mam w miare (blisko,około 9h),tylko ze nie mam szlachcica i najwyzej moge sprawic zeby jego spichlerz przestał istniec,i tym samym sparalizowac na jakis czas wioche

Offline

 

#3 2008-03-30 13:27:00

turrin

Fang

Punktów :   
Kontynent: K84
Wioska: Gondor

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

zaczekaj zileusz na razie mu wysłałem pertraktację jak sie na nią nie zgodzi to go wykarczujemy

Offline

 

#4 2008-03-30 14:56:29

pawels.z

Fang

Punktów :   

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

ok,mam juz ponad 100 katapek i 100 taranów które sie bardzo nudza.daj znac jakby co

Offline

 

#5 2008-03-30 15:28:22

turrin

Fang

Punktów :   
Kontynent: K84
Wioska: Gondor

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

spoko pierw odzyskam wioskę a potem odda mi surowce a jak odda to powie mu sie nara:) a wtedy każdy może go zrównać z ziemią albo zrobić z niego farmy ale w zasadzie niema z czego:P

Offline

 

#6 2008-03-30 15:45:47

Zileusz

Fang

Punktów :   
Kontynent: K84

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

turrin napisał:

zaczekaj zileusz na razie mu wysłałem pertraktację jak sie na nią nie zgodzi to go wykarczujemy

hmm? ;P


FANGS FOR EVER

Offline

 

#7 2008-03-30 16:32:40

turrin

Fang

Punktów :   
Kontynent: K84
Wioska: Gondor

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

postraszyłem go tobą:P, zagrałem z heretykonem i bankrótem w grę o nazwie nastrasz cieniasa co ci zabrał wiochę. i go straszyłem:P z konta misjoma:P u którego mam zastępstwo bankrut go postraszył heretykon też ja oczywiście pierwszy go zacząłem straszyć i nękać:P a i jeszcze tobą go postraszyłem bo jesteś w pobliżu nas:P w końcu pękł i oddaje mi wiochę i sorki mam od niego jeszcze wydoić:P

Offline

 

#8 2008-03-30 16:45:14

pawels.z

Fang

Punktów :   

Re: Słono zapłacę. konie w Bój

Ciekawa myśl:)Mnie straszył Klarynt.Ignorowałem go przez 1 dzien w koncu nerwy mi pusciły i rozjechalem mu surki i spichlerz.Chyba nie gra bo pkt mu nie rosnie:angel:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizjoterapiant.pun.pl www.mtaskrypty.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.motodawcy.pun.pl www.fizjoterapia.pun.pl